Маска-пілінг з амінокислотами і ДМАЄ

Маска-пілінг з амінокислотами і ДМАЄ

Унікальна формула засобу одночасно забезпечує дбайливий пілінг та комплексне зволоження шкіри. Основним інгредієнтом є молочна кислота, яка відлущує і розчиняє ороговілі частинки епідермісу, вирівнює та освітлює його.

350.00

Маска – пілінг розгладжує та вирівнює тон шкіри, роблячи її більш пружною. Це допомагає зменшити появу тонких ліній, зморшок та темних плям. А у поєднанні з амінокислотами і ДМАЄ вона забезпечує потужний  ліфтинг шкіри і омолодження. Пілінг має рівень p.h 3.8, що практично дорівнює р.h ( значення ступеня сили кислот) молочної кислоти. Саме такий баланс є ідеальним, щоб ефективність пілінгу була максимальною, а подразнення шкіри мінімальним.

Активи : екстракт журавлини, гель алоє, пантенол, молочна кислота, фітінова кислота, лактобіонова кислота, аргінін, ДМАЄ, гіалуронова кислота.

Застосування: нанести 21 краплю тонким шаром на чисту і суху шкіру, включаючи зону навколо очей. Витримати 5 – 15 хв ( залежить від типу шкіри: для сухої достатньо – 5 хв, для жирної 15 хв). Змити холодною водою, знову протонізувати шкіру і нанести крем для вашого типу шкіри. Використовувати раз в 7 – 10 днів ( залежно від типу шкіри). Перед першим використанням спробувати засіб на зап’ясті.

15 мл

Активи

Молочна кислота- зволожує, відлущує ороговілі клітинки і знижчує чутливість шкіри;

Лактобіонова кислота – відлущує ороговілі клітинки, омолоджує і надає вологу шкірі;

Фітінова кислота – ніжна ексфоліація шкіри, омолодження і освітлення пігментації;

Екстракт журавлини – боротьба з віковими змінами;

Гіалуронова кислота – універсальний зволожувач для шкіри;

ДМАЄ ( диметиламіноетанол) – потужний ліфтинг шкіри;

Аргінін – амінокислота, яка може послабити купероз і очистити шкіру від нерівного пігмента;

Пантенол (провітамін В5) – заспокоєння і загоєння шкіри;

Гель алоє – вера – матова шкіра і стягнуті пори, загоєння і зволоження шкіри.

Кошик