Щодо власної марки косметики, під власним прізвищем Караїм, то ідея створення її зявилася під час роботи у сфері косметології. Декілька років займались вивченням ринку косметичних інегрідієртів, їхньою якістю і характеристикою та консультувались у відомих технологів і косметологів, дерматологів. Вся косметики створюється  на вищому професійному рівні. На даний час виготовляються натуральні доглядові засоби, які не є профілактичні, а мають лікувальні властивості, так як це є косметологічна лінія.
іннА караїм
косметолог та засновник
Ми в соцмережах
Наша історія
Робити вас щасливими та красивими - це найбільша нагорода

Ми починали як косметологи. Ми радо надаємо косметологічні послуги і зараз. Але професійна косметологія не може існувати без якісних та натуральних засобів догляду за собою.

Понад 10 років роботи в нас було важливе та складне завдання: знайти якісну косметологію. На жаль, це завдання виявилось заскладним.

Тому вже 4 роки ми інвестуємо свій час та сили в розробку косметологічних засобів догляду за собою. Сучасна лабораторія та високі критерії до продукції і створили наш бренд “Караїм”.

Ми не продаємо косметику – ми робимо вас щасливими.  Всі наші клієнти стають нашими постійними клієнтами. Саме тому, ми відчуваємо годість та відповідальність за те, що ви обираєте нас.

Слідкуйте за нами

Кошик