SMAS ліфтинг

Сучасна сфера косметології розвивається таким ж темпами, що світ техніки. Професійні лікарі кожен день намагаються вигадати оптимальний варіант того, як можна підтримувати шкіру в тонусі тривалий час. Одним із останніх відкриттів у області медичної косметології є Смас-ліфтинг. Така процедура може омолодити шкіру без хірургічного втручання. Результат від такої процедури досить важко відрізнити від ефекту пластичної операції. Але при цьому з такою процедурою пов’язано набагато менше ризиків. По-перше, у пацієнта не виникне жодних проблем із серцем, адже на нього не буде ніякого навантаження. По-друге, для пацієнта не буде курсу реабілітації, адже після проведення даної процедури жодних ризиків виникнути не може. Її основою є HIFU технологія.

Що таке HIFU технологія?

Це технологія, що запускає процедуру розгладження шкіри та її регенерації. Недерма вся процедура називається самс-ліфтингом. Сама технологія впливає на смас-шар шкір. Вона випускає сфокусовані ультразвукові хвилі й точково нагріває проблемні зони шкіри. Під дією таких зовнішніх факторів у шкірі активно запускається синтез колагену і еластину, покращуються кровообіг.

Ефект від проведення такої процедури можна розбити на три рівні:

  1. Шкіра стає гладкою й чистою одразу після проведення процедури.
  2. Через 4-6 тижнів починає проявлятись необхідний результат.
  3. Через 6 місяці відбувається повне відновлення шкіри.

Такі етапи відновлення шкіри є результатом накопичувального ефекту процедури.

Для чого використовується смас-ліфтинг?

За Смас-ліфтингом необхідно звертатись жінкам, котрим характерне вікове опущення шкіри, в’ялість шкіри обличчя й тіла, корекція носо-губних складок, мімічні зморшки навколо й тощо.

Особливості процедури

Самас-ліфтинг – це нове слово в сучасній косметології. Його ефект є дійсно таким, як і обіцяють лікарі. Сам результат після процедури проявляється в декілька етапів. Але це є зайвим підтвердженням того, що ефект від процедури досягається виключно природнім шляхом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *