Видалення тату

Видалити татуювання можна кількома способами: від маскування до припікання з використанням високочастотного електроструму (електрокоагуляції). Найчастіше використання таких способів веде до утворення рубців на оброблюваній ділянці шкіри. З цієї причини все більш популярним стає видалення татуювань лазером яке позбавлене даної вади і має безліч переваг.

Опис послуги по видаленню тату

Татуювання виводять спеціалізованим лазерним апаратом. Процес виведення тату може тривати від 3-х тижнів до 12 місяців, в залежності від типу і розміру татуювання.

Детально крок за кроком:

  • майстер готує робоче місце;
  • одягає на тебе спеціальні захисні окуляри (і на себе теж надягає);
  • обробляє ділянку шкіри, на якому набите татуювання;
  • включає лазер і чекає, поки він нагріється.
  • виставляє лазеру потужність, при якій відчувається найменший дискомфорт.

З кожним наступним сеансом потужність буде збільшуватися, оскільки виведення відбувається по верствам, і кожен раз лазер проникає глибше.

Проходить лазером по всій поверхні татуювання. На перших сеансах строго один раз по одній ділянці, щоб не було опіку, і тільки на останньому сеансі два рази, якщо це потрібно.

Особливості процедури

Усунення татуювання досягається дією високоефективного випромінювання відбувається руйнування її чорнила. При цьому вивести чорну фарбу набагато простіше, ніж кольорову, оскільки вона поглинається світловим випромінюванням будь-якої довжини.

Зникнення татуювання в результаті впливу відбувається не відразу, а поступово, із зменшенням контрасту аж до повного зникнення.

Після першої процедури майстер точніше спрогнозує потрібну кількість сеансів, щоб повністю видалити татуювання, не залишаючи шрамів. Середньостатистично, для видалення непрофесійної татуювання потрібно 2-4 сеансу, для професійної – до 7-10.

Повністю позбавитися малюнку без шрамів з використанням лазера можна за 3-4 тижні.

Коли і кому необхідна така послуга

Причини, за якими люди виводять тату, можуть бути самими різними. Татуювання не подобається, адже часто рішення набити тату є спонтанним. І хоча від виникнення такого бажання до появи малюнка на шкірі проходить деякий час, його буває недостатнім для того, щоб це бажання можна було вважати зрілим і зваженим.

Бувають випадки, коли керівництво на новій роботі вважає неприйнятним тату на руках або шиї свого співробітника, після чого люди змушені шукати способи виведення малюнка, щоб зберегти роботу.

Можливо, татуювання просто “поплило” через вікову деформацію шкіри або неякісне виконання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *