Карбоновий пілінг

Карбоновий пілінг – сучасна ефективна процедура, яка допомагає омолодити обличчя. Для цієї процедури використовується лазер та вуглецевий наногель, який допомагає досягти необхідних результатів. Процедура усуває зморшки та пігментні плями, звужує пори, сприяє регуляції обміну жиру в клітинах. І це ще не весь перелік проблем, які може вирішити карбоновий пілінг.

Коли знімаються омертвіли шари шкіри, в організмі запускається регенерація клітин, активується вироблення колагену і еластину. Процедура інноваційна, в її основу покладена робота лазерного променю і карбонового гелю. На очищену шкіру наносять спеціальну маску, яка складається з вуглецевих наночастин. Ефект маски полягає в можливості глибокого проникнення в шари шкіри, пов’язування клітин епідермісу та притягання брудних часточок і шкірного сала. Далі лазер забеспечує випаровування відмерлих клітин, стимулює вироблення еластину і колагену. Шкіра стає рівною, поліпшується її колір.

Для чого потрібна процедура

Карбоновий пілінг дає такі результати:

  • Очищує та звужує пори;
  • Впливає на стан шкіри – вирівнює колір;
  • Розгладжує зморшки та спричиняє бактерицидну дію;
  • Активує регенерацію клітин, знімає шар відмерлих клітин;
  • Профілактика акне.

Ефект можна помітити вже після першої процедури і зростає після кожного сеансу.

Особливості процедури

На першому етапі необхідно отримати консультацію косметолога. Якщо на шкірі є запальні процеси, то необхідно пройти лікування. При готовності до пілінгу, лікар очищує шкірний покрив, на який буде впливати лазер.  Накладається маска з суміші олій та спеціального вугілля, та залишається до підсихання. Далі шкіра обробляється лазером, який знімає гель разом з ороговілим шаром епідермісу. Наногель та лазер підсилюють вплив одне одного, тому відторгнення клітин прискорюється. Після цього шкіра прогрівається для посилення процесу регенерації шкіри. Виробляється еластин, колаген та гіалуронова кислота в шарах шкіри.

Переваги процедури:

  • безболісність та комфортність;
  • проводиться в будь-яку пору року;
  • немає необхідності залишатися вдома на період реабілітації;
  • швидкий помітний ефект.

По закінченню процедури, може спостерігатися лущення шкіри та почервоніння. У пацієнтів з чутливою шкірою може початися запальний процес після перших процедур. Це нормальна реакція шкіри, тому після наступних відвідувань косметолога всі симптоми зникнуть.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *